tel. 943 21 39 22
?

Berriak

20/21 ikasturteko guraso eta tutoreen arteko bileren datak eta orduak.

Bilerak online izango dira eta Meet-en egingo ditugu, estekak Inikaren bitartez bidaliko dira.

 

DBH eta Batxilergoa 

  

  • Irailaren 28an (astelehena): DBH 1 - 18:00etan eta DBH 2 - 18:45tan.
  • Irailaren 29an (asteartea): DBH 3 - 18:00etan, Diber 3 - 18:15etan, Diber 4 - 18:30ean eta DBH 4 - 18:45tan.
  • Irailaren 30ean (asteazkena): Batx. 1 - 18:00etan eta Batx. 2 - 18:45tan.

 

 

Hemen ikus dezakezu 20/21 ikasturteko tutoreen zerrenda:

 

Haur Hezkuntza

HH 1: Ainara Bordagarai        abordagarai@mlarramendi.com

HH 2: Nagore Arrea                nagore@mlarramendi.com

HH 3: Maite Frías                    maite@mlarramendi.com

HH 4: Ane Iturriza                   ane@mlarramendi.com

HH 5: Laura Rodríguez           laurarodriguez@mlarramendi.com

 

Lehen Hezkuntza

LH 1: Hegoa Urraca                  hegoa@mlarramendi.com

LH 2: Maitane Allua                  maitane@mlarramendi.com

LH 3: Juanma Uribarrena        juanma@mlarramendi.com

LH 4: Arantxi Murgiondo         arantxim@mlarramendi.com

LH 5: Iñaki Alzibar                     ialzibar@mlarramendi.com

LH 6: Marta Vélez                      marta@mlarramendi.com

 

 

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

1A: Jon Cortés                    jon@mlarramendi.com

1B: Iñaki Martínez             inakim@mlarramendi.com

2A: Irene Larrañaga          irene@mlarramendi.com

2B: Maddi Sánchez          maddi@mlarramendi.com

3B: Raquel Díaz                 raquel@mlarramendi.com

3D: Olatz Etxebeste           olatz@mlarramendi.com

Dibertsifikazioa 3: Leire Leonet   leire@mlarramendi.com

4B: Lorena Oyarbide         lorena@mlarramendi.com

4D: María Aguirre                maguirre@mlarramendi.com

Dibertsifikazioa 4: Jokin Guilisagasti      jokin@mlarramendi.com

 

Batxilergoa

1A: Usue Zurutuza       usue@mlarramendi.com

1D: Itxaso Sainz           isainz@mlarramendi.com

2A: Iñaki Altuna          ialtuna@mlarramendi.com

2D: Maite Sáenz         maites@mlarramendi.com

Hemen ikus ditzakezu 20/21 Ikasturteko egutegiak:

 

Haur Hezkuntza (0-2 urte)

Haur eta Lehen Hezkuntza

DBH 1 - 2

- DBH 3 - 4 eta Batxilergoa 

 

20/21 IKASTURTEKO LEHEN EGUNAK:

 

0-2 urteko geletan irailaren 1etik 4ra egokitzapen astea izango da.

 

Haur eta Lehen Hezkuntzan irailaren 7, 8 eta 9an klaseak goizez bakarrik izango dira. 

 

DBH 1 eta 2. mailako aurkezpen eguna irailaren 7an izango da, ordu hauetan:

DBH 1 - 10:00etan

DBH 2 - 11:15etan

DBH 3 - 4 eta Batxilergoko aurkezpena irailaren 15ean ordu hauetan izango da.

Batxilergoa - 10:00etan

DBH 3 - 12:00etan

DBH 4 - 12:45tan

 

Oharra (DBH): lehenengo egunean ez da garraiorik izango, egun horretan gutxi gora behera hiru ordu laurden egongo baitira ikastetxean.

 

Ikasturte berri on!

 

Hilabete honetan Idazkaritzako ordutegia aldatzen dugu, gure ordutegia 9:00etatik 13:00etara izango da. Azken lan eguna: uztailak 24.
 

Ikasturte honetan ere Bide Hezkuntzako Marrazki Lehiaketak saridun sorta ederra eman digu.

 

LMH 4. mailako Maider Gasalla eta Martina Irizar; 5. mailako Mikel Maiz eta 6. mailako Iraia Perez, Ane García eta Javier Merino izan dira aukeratuak. Banatutako 16 sari ziren artean, sei Larramendi Ikastetxekoak izan dira, “uzta ederra“.

 

Zorionak guztioi! #elkarrekinbidean

 

 

 

Familia agurgarriak:

 

Aurten ere, ikastetxeak liburuak online bidez erosteko zerbitzua eskainiko du.

Liburuen eskaera http://ikastetxeak.elkar.eus/larramendi webgunearen

bidez egingo da.

 

Eskaera egiteko, ondorengo pausoak jarraitu behar dira:

1. Ikasturtea aukeratu.

2. Liburuak hautatu.

3. Norbere datuak sartu.

4. Eskaera bukatu.

5. Zenbateko osoaren ordainketa egin.

 

Ordainketa egin ondoren, ordainagiria jasoko duzue, faktura behar izanez gero, eskaera egin behar da.

Internet bidezko eskaera hau egiteko epea ekainaren 22tik uztailaren 19ra bitartean da, biak barne.

Erosketa ondoren, liburuak jasotzeko bi modu daude:

- Etxean: Banaketa abuztuaren 15etik aurrera egingo da emandako helbidean. 90€ baino gutxiagoko erosketetan bidalketa gastuak kobratuko dira (6 €).

- Ikastetxean: Liburuak irailaren 2an banatuko dira Seminario eraikineko 114 gelan (sarrera parking-etik), 10:00etatik 13:00etara eta 18:00tatik 19:00etara.

 

Baldintza orokorrak:

  • - ELKARek egindako liburuen itzulketak onartuko ditu 10 eguneko epean, baldin eta erosketaren agiria aurkezten bada eta liburuak ez baldin badaude erabiliak, ez forratuak eta ezta markatuak ere.
  • - Ikasleren bati libururen bat falta baldin bazaio, argitaletxean agortu delako edo berriro editatzen ari direlako, ELKAR arduratuko da jasotzen duenean ikasleari ikastetxera bidaltzen.
  • - Haur hezkuntzako eta batxilergoko liburuak eta lehen eta bigarren hezkuntzako liburu ez kurrikularrek, %5eko (legeak onartutako maximoa) jaitsiera izango dute. Besteek, aldiz, webgunean zehaztutako salneurria.

 

Nahi duenak liburuen erreserba eta erosketa Bergara kaleko ELKAR liburu dendan egin dezake, edota ondorengo posta elektronikoan: bergarakalea@elkar.eus

 

Larramendi Ikastetxeak esker ona luzatu nahi die gure ikasle, guraso eta lankide guztiei ezohiko egun hauetan gauzatzen ari garen esfortzuagatik.

Itxialdiak aurrera darrai eta gure online klaseek ere bai, lanean tinko jarraitzen dugu. Eutsi goiari!